Zapraszamy na szkolenie!

Już za miesiąc, tj. dnia 6 czerwca br., podczas organizowanych we Wrocławiu Targów usług i produktów sektora FinTech przedstawiciele firmy FreshMail przeprowadzą szkolenie pt.: „Jak zwiększać zyski za pomocą maili, czyli email marketing bez tajemnic.” Wspomniane wystąpienie poprowadzą: Marta Klimczak (Account Manager) oraz Szymon Odolanowski (Email Marketing Specialist).

Poruszane zagadnienia

Email marketing jest jednym z najbardziej opłacających się narzędzi marketingowych. Podczas spotkania dowiesz się jak zwiększyć te wyniki i osiągnąć znacznie wyższy wskaźnik ROI swoich kampanii mailingowych oraz poznasz tajniki działania systemu FreshMail. Ponadto, poznasz zasady, jakimi należy się kierować, aby stworzyć dobry mailing.

Pamiętaj, że jeśli chcesz, aby Twój odbiorca wykonał określony przez Ciebie cel, najpierw musi otworzyć Twojego maila. Dlatego ważne jest, abyś wyróżnił się spośród całej listy innych maili w skrzynce pocztowej. Pokażemy Ci, jak optymalizować czas wysyłki kampanii, co przełoży się na wyższy wskaźnik ROI kampanii.

Nabyta podczas szkolenia wiedza pozwoli Ci umiejętnie wykorzystywać funkcjonalności systemu do realizacji celów marketingowych, a praktyczne przykłady zainspirują do tego, jak zbudować własną bazę odbiorców oraz wywrzeć na nich nie tylko pierwsze wrażenie, ale zachęcić do dalszej współpracy.

Prelegenci

Szkolenie: „Jak zwiększać zyski za pomocą maili, czyli email marketing bez tajemnic” odbędzie się 06.06.2017r. w godzinach 11:00 – 14:00 i przeprowadzą je specjaliści firmy FreshMail:

Marta Klimczak. Pomagam Klientom w rozwiązywaniu wyzwań,
które stawia przed nimi codzienna obsługa FreshMaila.
Dążę do tego aby korzystanie z naszego systemu
było dla naszych Klientów łatwe i szybkie.
Szkolę przyszłych i nowych klientów – dlatego tu jestem 🙂

Szymon Odolanowski. Od lat związany ze środowiskiem sprzedażowym.
Doświadczenie zdobywał pracując m.in. na targach międzynarodowych
w Paryżu i Walencji oraz sprzedając usługi kulturalne, czy programy lojalnościowe
dla galerii handlowych. Absolwent Zarządzania Kulturą i Mediami
na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Prywatnie entuzjasta nowych technologii oraz łasuch
uwielbiający tradycyjną kuchnię słowiańską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *