Fintech Day in Wrocław

Fintech Day in Wrocław

Fintech Day in Wrocław to coroczne wydarzenie branżowe organizowane z myślą o tych, którzy są zainteresowani bieżącymi trendami i nowymi możliwościami tego najszybciej rozwijającego się sektora finansowych rozwiązań online.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • banków
  • instytucji pożyczkowych
  • firm ubezpieczeniowych
  • firm windykacyjnych
  • firm pośrednictwa finansowego
  • dostawców usług i produktów rynku fintech
  • kancelarii prawnych
  • firm z branży IT dostarczających rozwiązania dla rynku finansowego
  • założycieli startup-ów oraz osób szukających ciekawego modelu biznesowego w branży finansowej

Ideą Fintech Day in Wrocław jest łączenie ludzi z branży, wspieranie pomysłów i budowanie środowiska sprzyjającego rozwojowi innowacyjnych usług finansowych.

Podczas Fintech Day sponsorzy, partnerzy oraz wystawcy będą mieli okazję zaprezentować swoje rozwiązania oraz produkty dedykowane rynkowi usług finansowych, jak również możliwość omówienia istotnych ich zalet przed wybranym gronem odbiorców.

Konferencja została podzielona na cztery bloki tematyczne – BankTech – poświęcony zagadnieniom Fintech w branzy bankowej, CommTech – dedykowany komunikacji w branży, InsureTech – dotyczący zagadnień Fintech związanych z branżą ubezpieczeniową oraz LoanTech – skupiony na zastosowaniach Fintech w branży pożyczkowej. Podczas każdego z modułów konferencji przewidziane są prelekcje oraz panele dyskusyjne, w trakcie których zaproszeni eksperci podejmą polemikę na tematy branżowe,  podzielą się swoimi spostrzeżeniami i odpowiedzą na pytanie, dokąd zmierza sektor fintech w rozumieniu rozwiązań dostarczanych całemu rynkowi.

W ubiegłym roku podczas wydarzenia zarejestrowaliśmy 215 uczestników. W tym roku prognozujemy, że odwiedzi nas co najmniej 250 osób!

CENA

Koszt uczestnictwa jednej osoby to 349 zł netto. Cena obowiązuje przy zakupie wejściówki do dnia 31.05.2019 r. Po tym terminie bilety będą dostępne w kwocie 499 zł netto. Posiadacz biletu ma zagwarantowany udział we wszystkich spotkaniach i panelach, jak również możliwość skorzystania z bezpłatnego słodkiego poczęstunku, kawy oraz lunchu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na statku, gdzie będzie się odbywać networking po wydarzeniu, swoją obecność trzeba potwierdzać u organizatora. Koszt biletu na statek wynosi 249 zł netto.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *